Kamery trasy statek dane kabiny Tour Decki filmy floty

Obecna Bugcamera AIDAaura © Aida Cruises


Tutaj można zobaczyć bieżące perspektywy AIDAaura z Bugkamera. Kamera jest dostarczana przez Aida Cruises i wysyła żywe obrazy 24 godziny na dobę, które są aktualizowane automatycznie co kilka minut.

Trasy podróży AIDAaura © Aida Cruises


AIDAaura trasa 1

AIDAaura prowadzi kilka stacji na północy przez 14 dni:

Czas trwania: 14 dni

Trasa: Hamburg-Haugesund-Bodø-Tromsø-Alta-sorta-Trondheim-Bergen

Od 1390, 00 euro P.P. -do oferty:


AIDAaura trwa od 9 do 10 dni w różnych miejscach na Morzu Bałtyckim:

Czas trwania: 9-10 dni

Trasa: Kiel-Tallinn-St. Petersburg-Helsinki-Sztokholm, Visby-Ryga-Kłajpeda

Od 1380, 00 euro P.P. -do oferty:


Trasa AIDAaura 3

AIDAaura dyski docelowe w Wielkiej Brytanii i Irlandii:

Czas trwania: 14 dni

Trasa: Kiel-Newcastle upon Tyne-Newcastle upon Tyne-Londyn/Dover-Fishguard-Dublin-Belfast-Glasgow/Greenock-Invergordon-Århus

Od 2340, 00 euro p.p. -do oferty:

AIDAaura prowadzi głównie trasy w północnej Europie i na Morzu Bałtyckim, ale oferuje również wiele innych tras i wycieczek. Od potknięcia do podróży światowej przez kilka tygodni, wszystko jest reprezentowane. Obszary podróży są również bardzo zróżnicowane.

Dane statku AIDAaura

Aidaaura

IMO9221566
MMSI247117400
Indienststellung2003
HeimathafenGenua
ReedereiAIDA Cruises
EignerCosta Crociere
FlaggeItalien
Länge202,85 m
Breite28,1 m
Tiefgangmax. 6,3 m
Decks12
Geschwindigkeit21,5 Knoten
Leergewicht4157 t
Besatzung389
Passagiere1266
Kabinen633
Pools1
Bars & Clubs5
Restaurants3
FitnesscenterJa
SpaJa

AIDAaura należy do pierwszej serii Aida i był trzecim statkiem wycieczkowym floty Aida. Został zbudowany w Wismarze. 2003 została oddana do użytku i Ostatnia aktualizacja 2013. Jest identyczna z AIDAvita i prawie identyczna z AIDAcara. Z 633 kabiny oferuje 12 pokładów dla maksymalnie 1266 pasażerów do rekreacji, relaksu lub po prostu jako doświadczenie. Trzy restauracje i pięć barów zapewniają wystarczającą ilość jedzenia. Statek napędzany jest czterema silnikami Diesla o mocy 27 550 kW i dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 18 800 kW. Wewnętrzne kabiny są 14,5 metrów kwadratowych, kabiny zewnętrzne 13,5-17 metrów kwadratowych w rozmiarze i kabiny balkon oferują 20,5 metrów kwadratowych przestrzeni, w tym balkon. Apartamenty mają 57 metrów kwadratowych, w tym tarasem do opalania 25 metrów kwadratowych.

Kabiny

  • Kabina wewnętrzna-14,5 m², 1-4 osób
  • Kabina zewnętrzna-13,5-17 m², 1-4 osób
  • Kabina balkonowa-17,5 m², 1-2 osób
  • Suite-32 m², 1-3 osób

Restauracje, bary & inne oferty

  • 3 restauracje
  • 5 barów & Lounge
  • Teatr, Galeria sztuki
  • Klub dla dzieci
  • Różne sauny
  • Siłowni
  • Symulator gry w golfa
  • Biegi
Wewnątrz kabiny-AIDAaura
Wewnątrz
Kabina zewnętrzna-AIDAaura
Kabina zewnętrzna
Kabina balkonowa-AIDAaura
Kabina balkonowa
Suite-AIDAaura
Suite

Interaktywna wycieczka 3D/Zdjęcia panoramiczne z AIDAaura © Aida Cruises

Pokładów statków AIDAaura do kliknięcia przez

Tutaj możesz kliknąć przez talie AIDAaura lub pozwolić, aby talie były przewijane automatycznie. Odpowiednie kabiny są wyświetlane dla każdego pokładu.

AIDAaura-Deck 3
AIDAaura-Deck 3
AIDAaura-Deck 4
AIDAaura-Deck 4
AIDAaura-Deck 5
AIDAaura-Deck 5
AIDAaura-Deck 6
AIDAaura-Deck 6
AIDAaura-Deck 7
AIDAaura-Deck 7
AIDAaura-Deck 8
AIDAaura-Deck 8
AIDAaura-Deck 9
AIDAaura-Deck 9
AIDAaura-Deck 10
AIDAaura-Deck 10
AIDAaura-Deck 11
AIDAaura-Deck 11
AIDAaura 12
AIDAaura 12

Filmy na AIDAaura: Boat Tour i żywności na pokładzie

Https://youtu.be/FF8fTTqtUqUhttps://youtu.be/eJbPoFWb8u0

Statki wycieczkowe Aida

NameIMOBesatzungPassagiereDecksIndienststellung
AIDAaura92215663891266122003
AIDAbella93625426072050132008
AIDAblu93988886072500152010
AIDAcara91127893691186111996
AIDAdiva93348566072050142007
AIDAluna93348686072050142009
AIDAmar94900526112500152012
AIDAprima96369559003300182016
AIDAperla96369676803300182017
AIDAsol94900406112500152011
AIDAstella96011326202500152013
AIDAvita92215543891266122002
AIDAnova97818656600182018
Na oficjalnej stronie internetowej AIDAaura

AIDAaura aktualna pozycja + Webcam + informacje o łodzi + kabiny + Tour
Artikel bewerten

Dodaj komentarz

Close Menu