Webcam routes schip data Cabin Tour dekken Video's Fleet

Huidige Bugcamera van AIDAaura © AIDA Cruises


Hier ziet u de huidige vooruitzichten van de AIDAaura van de Bugkamera. De webcam wordt geleverd door AIDA Cruises en stuurt Live images 24 uur per dag, die automatisch worden bijgewerkt om de paar minuten.

Reisroutes van AIDAaura © AIDA Cruises


AIDAaura route 1

AIDAaura stelt verscheidene posten in het noorden voor 14 dagen in werking:

Duur: 14 dagen

Route: Hamburg-Haugesund-Bodø-Tromsø-Alta-sorta-Trondheim-bergen

Vanaf 1390 euro P.P. -naar het aanbod:


De AIDAaura loopt voor 9 tot 10 dagen in verschillende bestemmingen in de Oostzee:

Duur: 9-10 dagen

Route: Kiel-Tallinn-St. Petersburg-Helsinki-Stockholm, Visby-Riga-Klaipeda

Vanaf 1380 euro P.P. -naar het aanbod:


AIDAaura route 3

De AIDAaura rijdt bestemmingen in het Verenigd Koninkrijk en Ierland:

Duur: 14 dagen

Route: Kiel-Newcastle upon Tyne-Newcastle upon Tyne-Londen/Dover-Fishguard-Dublin-Belfast-Glasgow/Greenock-Invergordon-Århus

Vanaf 2340 euro p.p. -naar het aanbod:

De AIDAaura loopt voornamelijk routes in het noorden van Europa en in de Oostzee, maar biedt ook veel andere routes en uitstapjes. Van struikelen naar World Travel voor enkele weken, is alles vertegenwoordigd. De reisgebieden zijn ook zeer gevarieerd.

AIDAaura schip gegevens

Aidaaura

IMO9221566
MMSI247117400
Indienststellung2003
HeimathafenGenua
ReedereiAIDA Cruises
EignerCosta Crociere
FlaggeItalien
Länge202,85 m
Breite28,1 m
Tiefgangmax. 6,3 m
Decks12
Geschwindigkeit21,5 Knoten
Leergewicht4157 t
Besatzung389
Passagiere1266
Kabinen633
Pools1
Bars & Clubs5
Restaurants3
FitnesscenterJa
SpaJa

De AIDAaura behoort tot de eerste Aida-serie en was het derde cruiseschip van de Aida vloot. Het werd gebouwd in Wismar. 2003 het werd in gebruik genomen en de laatste update 2013. Het is identiek aan de AIDAvita en bijna identiek aan de AIDAcara. Met 633 hutten biedt het 12 dekken voor een maximum van 1266 passagiers voor recreatie, ontspanning of gewoon als een ervaring. Drie restaurants en vijf bars bieden voldoende voedsel. Het schip wordt aangedreven door vier dieselmotoren met 27.550 kW vermogen en twee elektrische motoren met 18.800 kW vermogen. De binnenste hutten zijn 14,5 vierkante meter, buiten hutten 13,5-17 vierkante meter in grootte en het balkon hutten bieden 20,5 vierkante meter van de ruimte met balkon. De suites hebben 57 vierkante meter met een zonnedek van 25 vierkante meter.

Hutten

  • Binnenhuis-14,5 m², 1-4 personen
  • Buiten cabine-13,5-17 m², 1-4 personen
  • Balkon cabine-17,5 m², 1-2 personen
  • Suite-32 m², 1-3 personen

Restaurants, bars & andere aanbiedingen

  • 3 restaurants
  • 5 bars & lounges
  • Theater, kunstgalerie
  • Kids Club
  • Diverse sauna's
  • Sportschool
  • Golf Simulator
  • Jogging cursus
Binnen cabine-AIDAaura
Binnen
Buiten cabine-AIDAaura
Buiten cabine
Balkon cabine-AIDAaura
Balkon cabine
Suite-AIDAaura
Suite

Interactieve 3D Tour/Panorama foto's van de AIDAaura © AIDA Cruises

Schip dekken van de AIDAaura te klikken door

Hier u door de dekken van de AIDAaura klikken of de dekken laten automatisch scrollen. De geschikte cabines worden getoond voor elk dek.

AIDAaura-dek 3
AIDAaura-dek 3
AIDAaura-dek 4
AIDAaura-dek 4
AIDAaura-dek 5
AIDAaura-dek 5
AIDAaura-dek 6
AIDAaura-dek 6
AIDAaura-dek 7
AIDAaura-dek 7
AIDAaura-dek 8
AIDAaura-dek 8
AIDAaura-dek 9
AIDAaura-dek 9
AIDAaura-dek 10
AIDAaura-dek 10
AIDAaura-dek 11
AIDAaura-dek 11
AIDAaura dek 12
AIDAaura dek 12

Video's op AIDAaura: boottocht en eten aan boord

Https://Youtu.be/FF8fTTqtUqUhttps://Youtu.be/eJbPoFWb8u0

Aida cruise schepen

NameIMOBesatzungPassagiereDecksIndienststellung
AIDAaura92215663891266122003
AIDAbella93625426072050132008
AIDAblu93988886072500152010
AIDAcara91127893691186111996
AIDAdiva93348566072050142007
AIDAluna93348686072050142009
AIDAmar94900526112500152012
AIDAprima96369559003300182016
AIDAperla96369676803300182017
AIDAsol94900406112500152011
AIDAstella96011326202500152013
AIDAvita92215543891266122002
AIDAnova97818656600182018
Naar de officiële AIDAaura website

AIDAaura huidige positie + webcam + boot info + hutten + Tour
Artikel bewerten

Geef een reactie

Sluit Menu